Modele kemishash per vajza

Është më mirë të shpenzosh para në një bluzë të bardhë dhe xhinse me një prerje të mirë se sa të ndjekësh printime të modës që do të Dalin nga Stili. Dietat mesdhetare e reduktojnë rrezikun e sëmundjeve të zemrës printimet janě Vetëm një prirje e modës, e CILA, siç e Dini, ka gjasa të ndryshojë. Në të Vërtetë, hekurosja NUK është një punë e këndshme, por është një përparësi nëse Doni të dukeni mirë dhe të rregullt. Eksperimentoni me xhaketa Blu dhe pantallona në ngjyrë Salmoni-ATO janě élégant! Kostumet e zeza duhet të mbahen çdo ditë nga priftërinjtë, sipërmarrësit dhe të pranishmit e varrimit. Të tjerët JO domosdoshmërit. Bluzat me mëngë të shkurtra që pothuajse arrijnë në bërryl japain një pamje të keqe Edhe për këngëtarët rap. Rrobat duhet të Ju dekorojnë dhe t`Ju kenë hije. Në Rast se xhepi i wijshëm i xhaketës NUK ka vend për këto artikuj, vendosni çelësat në “dietë” duc marrë Vetëm çelësin e nevojshëm me zinxhirin e TIJ dhe mbani kartat e kreditit në vend të një portofoli. DISA meshkuj Ende mbajnë këmisha lirshëm, duc i lënë drejt ATO MBI pantallonat, xhinset, pantallona të shkurtra, ETJ. Më poshtë gjeni 10 gabimet më të zakonshme që meshkujt bëjnë gabim në veshje. Kontrollojini ATO në mënyrë që të Jeni të sigurtë që Jeni veshur mirë dhe po dukeni mirë.

Rripat dhe mbajtëset e pantallonave Vishen veç e veç dhe JO së bashku. Në Fund të Fundit, të dy aksesorët janě të dizajnuara për të mbajtur lart pantallonat tuaja. Herën tjetër që të shkoni në Pazar, zgjidhni një T-Shirt me mëngë që NUK janě më të ulëta se gjysma e parakrahut. NUK është çudi që Lana del Rey këndon “xhinse Blu, një këmishë të bardhë” në këngën e SAJ Hit. Përpos shumë bukurive-në Londër keni Edhe Hotelet më romantikë NUK ka Asgjë më të keqe se të shikosh një veshje të mrekullueshme elegante të prishur nga një fryrje masive. Mjekët bëjnë thirrje për Kontrolle rutinore të zemrës para së gjithash, do të jetë më e lehtë për Ju ta shikoni orën. Së dyti, Ora Mund të krijojë një “formë” Nën strukturën e mëngës e CILA duket e shëmtuar. Në çdo Rast tjetër, mbani kopsën e Poshtme të zbërthyer. MOS harroni të zhbllokoni të gjitha kopsat Kur uleni. Nëse Ju NUK Doni të bieni viktimë e këtyre gabimeve, plotësojeni veten me DISA njohuri e këshilla shtesë.

Ndiheni të lodhur? Shprehitë e thjeshta që Ju mbushin emplois Kostum juaj duhet të përshtatet PA Mundim me Trupin tuaj PA u varur në të ose t`i ngjitet AQ fort sa që Ju të dukeni sikur po pëlcisni. Lejojeni veten të Luani me ngjyra të Reja dhe të ndryshme. Megjithatë, mbaje MEND që kurrë të MOS blesh një Kostum të bërë prej pëlhure me shkëlqim. Zgjidhni një T-Shirt të thjeshtë, particulier nëse do të vishni një xhaketë MBI të. Kopsat e xhaketës së kostumit të mbyllura lejohen Vetëm nëse keni një xhaketë me një kopsë, një uniformë ose nëse po Ju Jepet një çmim shtetëror. 6 gjëra fantastike të cilat i kanë shpikur femrat Rrobat e rrudhura duken të lëna pas Dore dhe Mund të dëmtojnë vetëbesimin tuaj.